Manuka med PR

By | október 12, 2016

Manuka Med obsahuje železo, zinok, vitamíny B, enzýmy a iné zložky a má silné regeneračné schopnosti, aby bol vhodný pre ľudí zotavujúcich sa z rôznych chorôb. Prirodzená acidita tohto medu zabraňuje rastu a šíreniu sa “nevhodných” baktérií, zároveň obnovuje tkanivá a stimuluje tvorbu bielych krviniek.

Neobyčajný med Manuka je čistý, absolútne prírodný med z nektáru kvetov kríkov Manuka rastúcich na Novom Zélande. Vyniká vysokou kvalitou. Každá šarža zozbieraného medu je laboratórne testovaná.

Manukové kvety kvitnú na drevinu nazývanú manuka čiže balmín metla (Leptospermum scoparium). Manuka je ker alebo malý strom, ktorý pochádza z Nového Zélandu a juhovýchodnej Austrálie. Kvety môžu mať bielu až ružovú farbu.manuka

Manukový med označený stupnicou UMF®, Faktor alebo Aktívne Manuka med sú laboratórne certifikované medy s jasne určeným pôvodom a zárukou najvyššej čistoty a kvality.

Reflux je vyvolaný, keď sa žalúdočné kyseliny vracajú späť do pažeráka. To je zvyčajne spôsobené oslabením dolného pažerákového zvierača. Keď je sval príliš slabý alebo nefunguje správne, žalúdočné šťavy sa vracajú späť do pažeráka, hrdla, a niekedy dokonca do úst. Výsledkom je bolestivý pocit pálenia v hrudníku, bežne známy ako pálenie záhy.

Nie nadarmo je manuka med jednou z kľúčových ingrediencií mnohých produktov starostlivosti o telo, ale aj dekoratívnej kozmetiky. Med z manuky má totiž abnormálne vysoké antibakteriálne vlastnosti a je tak až 70x zdravší ako bežný lúčna med.

Odporúčaná dávka pre deti je 1 čajová lyžička denne s kúskom chleba. Dávkovanie pre dospelých je podmienené zdravotnými príčinami. Všeobecne sa odporúča cca. 1 čajová lyžička denne.

PR článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.